Komp Kamp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komp Kamp

Computer Camp for Kids in Serbia
 
PortalPortal  HomeHome  Latest imagesLatest images  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

 

 A za starije?

Go down 
2 posters
АуторПорука
Милош




Број порука : 24
Registration date : 10.05.2010

A za starije? Empty
ПорукаНаслов: A za starije?   A za starije? Icon_minitimeMon May 10, 2010 7:25 pm

Da li može nešto da se izvede, pa da se otvori deo kampa za starije učenike, mislim pre svega na srednjoškolce.
Назад на врх Go down
Admin
Admin
Admin


Female
Број порука : 155
Age : 68
Локација : Novi Sad
Registration date : 25.12.2008

A za starije? Empty
ПорукаНаслов: Re: A za starije?   A za starije? Icon_minitimeMon May 10, 2010 8:13 pm

goodpost Miloše!

Pa moglo bi...mada ja mislim da je bolje da stariji dodju u isto vreme sa malcima, da im pomažu u učenju i odrastanju.

Dobrodošao si , ako želiš Smile
Назад на врх Go down
http://www.compcamp.net
Милош




Број порука : 24
Registration date : 10.05.2010

A za starije? Empty
ПорукаНаслов: Re: A za starije?   A za starije? Icon_minitimeMon May 10, 2010 8:48 pm

A šta ćemo za cenu? Koliko bi plaćali kampovanje? Cool
Назад на врх Go down
Admin
Admin
Admin


Female
Број порука : 155
Age : 68
Локација : Novi Sad
Registration date : 25.12.2008

A za starije? Empty
ПорукаНаслов: Re: A za starije?   A za starije? Icon_minitimeMon May 10, 2010 8:58 pm

Милош ::
A šta ćemo za cenu? Koliko bi plaćali kampovanje? Cool

Mož i da odradiš ....znaš koliko sudova za pranje ima smeh smeh smeh

Šala mala , ofkorse.

Ako imaš ideju šta bi radio sa decom- koji program, ili sport, mož' da dodješ kao volonter i eto ti free letovanje

basket
Назад на врх Go down
http://www.compcamp.net
Милош




Број порука : 24
Registration date : 10.05.2010

A za starije? Empty
ПорукаНаслов: Re: A za starije?   A za starije? Icon_minitimeMon May 10, 2010 9:23 pm

Sport? To zvuči zanimljivo. Mogla bi odbojka jer igram za prvi tim OK Karađorđe i treniram odbojku već 5 godina. Mada može i nešto vezano za fotografiju, ako ima nekoliko raspoloživih fotoaparata ili da klinci ponesu svoje. Moglo bi svašta da se radi, ali vidim da najviše radite programiranje a tu sam čita 0 i teško da bi se tu uklopio ako se radi samo programiranje.

A jel to free letovanje uključuje i free smeštaj? Smile
Назад на врх Go down
Admin
Admin
Admin


Female
Број порука : 155
Age : 68
Локација : Novi Sad
Registration date : 25.12.2008

A za starije? Empty
ПорукаНаслов: Re: A za starije?   A za starije? Icon_minitimeMon May 10, 2010 10:16 pm

E, čuj Miloše, nije ti loša ideja to sa fotoaparatima. Da napraviš Foto Klub s decom ?

Treba ih podučiti o tehnici - blenda, vreme, širina, dužina, dubina, da ne sme pola asfalta na slici da bude, da ne seku noge, ruke, pola glave itd.itd.
prvo ih malo prošetaš po Flickr-u da vide šta je dobra fotka, pa na pos'o...

slike mogu da obradjuju u PhotoFiltre, znači moras da im dobro objasnis sta sve moze i koji alat je za šta...

napravite neke extra snimke, onda ih podignemo na njihove web stranice, taj deo ću ja ...

A jel ima u PhotoFiltre opcija da se čuva optimizovano za web ? Ja nisam otvarala taj program do nekih dubioza, radim u Ps, pa mi nije bilo neophodno...

Ima li PhotoFiltre nekih automatizovanih akcija, kao na primer smanjenje više slika jednom akcijom?



Šta kažeš za Kids Photo Club , a ?


PS. normalno, klopa i spavanje free Smile

Usput i ti možeš na neke časove, da naučiš šta želiš ....

Sport - možeš da učestvuješ, naravno, mada imamo i nastavnike fizičkog, znaš deca su to, da se ne povrede, moramo paziti ....

Razmisli, pa javni Basketball
Назад на врх Go down
http://www.compcamp.net
Милош




Број порука : 24
Registration date : 10.05.2010

A za starije? Empty
ПорукаНаслов: Re: A za starije?   A za starije? Icon_minitimeTue May 11, 2010 3:35 pm

Važi. Ali moraću da razmislim o dolasku Smile Ima mnogo prepreka.

Moram da nabavim Prosumer i da krenem u malo dublje vode fotografisanja. Još se i ja učim ponešto ;) Neću da dolazim sa šklopocijom od K850i stid2

Da li možeš da mi kažeš, kako funkcioniše kamp, kako se održava nastava, gde se nalazi kamp, i još nešto o kampu? Smile
Назад на врх Go down
Admin
Admin
Admin


Female
Број порука : 155
Age : 68
Локација : Novi Sad
Registration date : 25.12.2008

A za starije? Empty
ПорукаНаслов: Re: A za starije?   A za starije? Icon_minitimeTue May 11, 2010 5:59 pm

Милош ::
Važi. Ali moraću da razmislim o dolasku Smile Ima mnogo prepreka.

Moram da nabavim Prosumer i da krenem u malo dublje vode fotografisanja. Još se i ja učim ponešto ;) Neću da dolazim sa šklopocijom od K850i stid2

Da li možeš da mi kažeš, kako funkcioniše kamp, kako se održava nastava, gde se nalazi kamp, i još nešto o kampu? Smile

Imace deca svoje aparate, imamo i mi , kamperski, Olimpus neki...ne mora to biti savrsena oprema, deciji kamp, nismo tolko besni jok

a sve o kampu-ja mislila ti vec video.

E, onda pravac na sajt : www.compcamp.net
Назад на врх Go down
http://www.compcamp.net
Милош




Број порука : 24
Registration date : 10.05.2010

A za starije? Empty
ПорукаНаслов: Re: A za starije?   A za starije? Icon_minitimeTue May 11, 2010 6:47 pm

Video sam odmah posle mog posta. Malo sam odgledao snimke na YT kanalu ;)

Okej to za aparate, nemam ni ja moj digitalac trenutno, ali videću da nabavim neki ako ne Fuji S1600 onda neki običan kompakt Cannon. Mada ja lično mislim da digitalni aparat ne čini fotografa ;)
Назад на врх Go down
Admin
Admin
Admin


Female
Број порука : 155
Age : 68
Локација : Novi Sad
Registration date : 25.12.2008

A za starije? Empty
ПорукаНаслов: Re: A za starije?   A za starije? Icon_minitimeTue May 11, 2010 9:43 pm

Милош ::
Video sam odmah posle mog posta. Malo sam odgledao snimke na YT kanalu ;)

..... Mada ja lično mislim da digitalni aparat ne čini fotografa ;)

Tačno, slažem se!
Назад на врх Go down
http://www.compcamp.net
Милош




Број порука : 24
Registration date : 10.05.2010

A za starije? Empty
ПорукаНаслов: Re: A za starije?   A za starije? Icon_minitimeMon May 17, 2010 9:54 pm

A da li mogu, ako prođem na konkursu naravno, da održim neko predavanje vezano za bezbednost na Internetu i još par predavanja na razne teme vezane za IT?
Назад на врх Go down
Admin
Admin
Admin


Female
Број порука : 155
Age : 68
Локација : Novi Sad
Registration date : 25.12.2008

A za starije? Empty
ПорукаНаслов: Re: A za starije?   A za starije? Icon_minitimeMon May 17, 2010 10:19 pm

Naravo da možeš, Miloše !

Spremi lekcije i pošalji ih na pregled cheers

Blizu je 20. maj, biće uskoro komisija ...veliko zasedanje...ima 17 volontera iz Niša, sjajno društvo Smile


Ako budeš primljen dobićeš za koje programe treba predavači ...ima i časovi za bezbednost ...

još malo strpljenja


mail mail
Назад на врх Go down
http://www.compcamp.net
Милош




Број порука : 24
Registration date : 10.05.2010

A za starije? Empty
ПорукаНаслов: Re: A za starije?   A za starije? Icon_minitimeTue May 18, 2010 4:05 pm

A koliko volontera prolazi na Kamp?
Назад на врх Go down
Sponsored content





A za starije? Empty
ПорукаНаслов: Re: A za starije?   A za starije? Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
A za starije?
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Komp Kamp :: O Komp-Kampu :: Pitanja o Kampu-
Скочи на: